Skip to Content

Kvalitní služby, které prospějí vaší zahradě

Closed
by 20 ledna, 2020 Podnikání

Ne ka http://www.cora-management.cz/sledujeme-trendy/ ždý vlastník zahrady, či jiného zeleného prostranství má dostatek času, sil a fantazie, aby udržel tento prostor v perfektním a zdravém stavu tak, aby lahodila oku. Při zakládání zcela nové zahrady může jít ještě o větší oříšek, při kterém se laik většinou dopouští různých chyb. Proto je třeba zvážit, zda se raději nevyplatí oslovit odbornici, ze společnosti, která pro vás bude díky své mnohaleté praxi jistě trefou do černého. Víme si rady s každou plochou a také s náročnými terény, které vhodně doplníme rostlinami přesně na míru. Samozřejmě že vždy respektujeme přání zákazníka, ale zároveň přicházíme také s možností konzultace a výběru těch nejvhodnějších rostlin a tvarů záhonů pro daný prostor tak, aby konečný výsledek byl vždy skvělý a smysluplný. Naše zahradnické služby praha Zahradnice Praha můžete využít nejenom v hlavním městě, ale také v jeho bližším okolí. A jaké služby Vám nabízíme?Ruce, sázející rostlinu do záhonu
• návrhy a realizace zahrad, předzahrádek, firemních a veřejných ploch
• pravidelná, či jednorázová údržba výše zmiňovaných ploch
• revitalizace a rekultivace pozemků (prořezávka starých a nevhodných dřevin)
• údržba trávníků (sekání, vertikutace)
• výběr a dodávka pokojových květin do soukromých a komerčních interiérů
• osazování a údržba živých plotů
• další zahradnické práce

Kbelík se zahradnickým náčiním stojící u rozkvetlých tulipánů

Dodáváme kvalitní výsadbu rostlin a zároveň neustále sledujeme nové trendy, které se objevují v této oblasti, takže přicházíme neustále s vlastními novými nápady a také se necháme inspirovat i novinkami ze zahraničí. Spojte se s námi prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách a domluvte si schůzku spojenou s obhlídkou terénu.
Jaro už je za dveřmi, a tak není nač čekat! Přivítejte toto krásné roční období nově osázenou zahradou, nebo odborně ostříhanými keři, či stromy.

Previous
Next