Skip to Content

Litá kola

Litá kola

Closed
by 24 ledna, 2020 Produkty

Proč ke zakoupit?
Váháte s jejich koupí už delší dobu a stále se nemůžete rozhodnout, tak teď nadešel ten správný čas. Ovšem vše není je o vzhledu. Pomůžou zlepšit i jízdní vlastnosti, tedy pokud zvolíte správný typ. Mají hlavně nižší váhu, což se u závodních aut také dost řeší. Zároveň s kombinací sportovních tlumičů dostanete těžiště celého vozu níže. Ale proč je důležité mít nízko těžiště? Samozřejmě nejděte až od extrémů, protože to Vám naše silnice nedovolí. S nízkým těžištěm a širokými koly se začne auto mnohem lépe chovat v zatáčkách a Vy talk budete mít nad ním mnohem větší kontrolu.

litá kola

Zároveň i s plynulou jízdou a vhodnou pneumatikou se dá snížit spotřeba, což se vždy hodí, protože benzín není zrovna nejlevnější záležitost u silnějších motorizací. Své kouzlo mají i v zimě. Na rozdíl od klasických kol toho vydrží mnohem více, protože i přes menší množství materiálu jsou pevnější. Navíc v létě větší prostor mezi jednotlivými vzpěrami zajistí velice dobré chlazení. Jen vždy nezapomeňte dbát na homologaci, protože s ní máte naprostou jistotu bezpečného provozu. Litá kola nabídnou velice široký výběr z různých rozměrů a parametrů, takže si už jen stačí vybrat ty nejhezčí na Vašeho čtyřkolové miláčka.
auto s elektrony

Vzhled
I ze starého auta, jenž potřebuje trochu péče se může stát nablýskaná kára, jenž Vám bude závidět každý. K celkovému vzhledu hodně pomůžou právě litá kola. Zalíbí se nejen mužům, https://www.maminka.cz/clanek/video-kdyz-muzi-zkousi-rodit ale dokonce i ženám, což je cíl spousta lidí. Zkrátka staré a nevyvážené plechové disky můžete rovnou prodat a vyměnit je za nové elektrony. Úzkoprofilové na lehce sníženém podvozku už si zajistí své kouzlo. Bude je vidět až přes půl ulice. Je dobré koupit rovnou dvě sady, protože je to dlouhodobá investice, která Vám ušetří za pneuservis. Jeho návštěva nebývá zrovna nejlepší, ovšem s tímto řešením si uděláte vše doma a hlavě zadarmo. Někdy se vyplatí koupit litá kola k novému autu až dodatečně, protože automobilky chtějí vydělat na zákaznících.

Previous
Next