Skip to Content

Je mašinka Tomáš trackmaster?

Closed
by 18 listopadu, 2019 Produkty

Jistě každý z nás je rád, když svou práci vykonává dobře a je za ni oceněn. To je zobrazováno i v nejrůznějších filmech či seriálech, včetně těch pro děti. I zde se hlavní hrdina snaží dělat to, co může, aby odváděl svou práci co nejlépe.

Příkladem může být i Tomáš z britského seriálu mašinka Tomáš, v originále Thomas the Tank Engine. Jeho prací je přeprava lidí a zboží, což je něco, co vykonává každý den. Snaží se být vždy včas, i když se okolnosti občas spiknou proti němu. Je ale skutečně tak dobrý? Je mašinka Tomáš trackmaster masinka-tomas.cz, tedy nejlepší lokomotiva, která kdy byla?vlak vyjíždějící ze železničního nádraží

Odpověď není tak jednoznačná, jak se může na první pohled zdát. Ano, je pravda, že skutečně dělá vše, co je v jeho silách, avšak nemyslím si, že je až tak dobrý, aby měl právo nosit tento titul. Jsou totiž situace, se kterými bojuje a ve kterých si neumí poradit. Jsou navíc také úkoly, pro které se nehodí. Zkrátka si nemyslím, že je opravdu nejlepší ve svém oboru, a proto mu tento titul nenáleží.

Přesto jsou jeho dobrodružství velmi populární, a to především v Británii, odkud, jak již bylo řečeno, seriál pochází. Své malé fanoušky má však i u nás. Dokazuje to i fakt, že se jedná o jeden z nejznámějších pořadů pro děti, který znají i dospělí, kteří děti nemají nebo které vyrostly předtím, než se k nám na obrazovky dostal.projíždějící elektrický vlak

Čím to, že je tak známý? Řekněme si na rovinu, že kvalitou to není. I pro tuto věkovou skupinu se najdou pořady s lepší animací, scénářem i postavami. Ovšem málokterý z nich má takovou marketingovou kampaň. A je to logické, když si vezmeme, že je přímo provázán s výrobci hraček.

Pokud však chcete, aby si dítě vypěstovalo dobrý vkus, alespoň co se televizní produkce týče, pusťte mu jiný, kvalitnější program. Alespoň nebudete tolik trpět a v budoucnu, až se bude váš potomek rozhodovat sám, na co se chce dívat, to jen oceníte.

Previous
Next