Skip to Content

Už žádné počítačové hry

Už žádné počítačové hry

Closed
by 24 května, 2019 Podnikání


Jste milovníci počítačových her a baví vás všechny, které jsou zaměřené na střílení? Už nemusíte sedět doma u počítače a plnit si vaši zálibu tak, že nikam nevyrazíte. Sestavte si tým stejně velkých nadšenců do hry se zbraní a vydejte se prožít ji reálně na místo, kde se vám splní vaše představy a dokonale stráveném volném čase.

billboard-left(1)

Hru s laserovou zbraní budete zbožňovat

Laser game je aktuálně tou nejvíce vyhledávanou formou odpočinku a zábavy v současnosti. Díky bezpečným a šikovně provedeným laserovým zbraním, si můžete vyzkoušet to, jak dosáhnout adrenalinu ve speciálních arénách.
Zvolit si můžete hned dvě a rovněž i jedenáct různých her, díky kterým můžete vystřídat i různé úrovně, ve kterých se můžete i zlepšovat.

Vhodné místo i pro děti

Pokud jste rodiče a máte doma pubertální děti, které se neodtrhnou od jejich počítače, obstarat pro nich perfektní zábavu můžete i na laser game. Čeká na nich nejen nový pohled na to, jak může být hra ohromující i bez toho, aby hleděly na obrazovku, ale i zábava, které v okamžiku podlehnou, protože se jedná o novodobý trend, který si jistě nenechají utéct.

  • Uspořádat zde můžete i narozeninovou párty a prožít velký den vašeho dítěte tak, jak by si ho přálo každé dítě, které už vyrostlo z pohádek.

Labyrint a Aztécká aréna

Ve dvou připravených arénách na vás bude čekat nynější podání toho, jak může být hra s laserovou zbraní úchvatná.

labyrint (48)

  • V Labyrintu najdete mnoho tajemných chodeb a úkrytů, ovšem tuto arénu dělá výjimečnou především to, že je vhodná pro větší skupiny a doplněná pouze o neonové osvětlení.
  • Aztécký stylvás zase dostane díky starým chrámům, džungli, která se nachází v otevřeném prostoru a rovněž i díky speciálním úkrytům, ze kterých zasáhnete protivníka tak, aby si vás nevšiml a vy jste ho neminuli.

Navštivte zábavní areál, ve kterém se laser game odehrává a vyzkoušejte si hru, která se od těch počítačových – ve všem liší.

Previous
Next