Skip to Content

Top levných paletek

Closed
by 4 června, 2019 Produkty

Oční stíny jsou také jakýmsi uměním, které dokáží některé slečny i muži vytvořit. Mohou být neutrální, plné barev, matné či třpytivé. Některé paletky jsou levné, ale tvoří fleky, nejsou pigmentované, ale existují tu však poklady, které jsou skvěle pigmentované, dobře řešené a k tomu levné. Které z nich to jsou?
oční stíny
 
Ho! Ho! Ho! Od Essence
Tato paletka byla sice vánoční edicí, ale chvály na ni bylo mnoho. A důvod je jasný, jednalo se o jednu z nejlepších paletek, které jsou k dostání v drogériích. Ať už říkají firmy, co chtějí, Essence ukázala, že dobré paletky vyrobit jdou. Snad se setkáme se stejným výrobkem i tyto Vánoce.
 lesklé stíny
Makeup Revolution by Petra
Paletka, která je krásně pigmentovaná a velice bohatá. Makeup Revolution je značka levných stínů, které však stojí za to. Tato paletka má výhodu v tom, že ji vlastní mnoho dívek a žen, tudíž se s ní tvoří lehké tutoriály na stíny. Ve spolupráci s českou youtuberkou vznikla mozaika mnoha kvalitních barev.
 
Freedom
Freedom je značka, která má podobný koncept jako Makeup Revolution. Levná a kvalitní kosmetika. Stíny z paletky Shade & Brighten Play jsou dobře pigmentované a lehce se s nimi pracuje. Přitom paletka stojí 70 kč.
 
Dermacol
Paletka Matt & Pearl má již sama o sobě zajímavý vzhled. Je to opět levná paletka, která má zajímavé barvy. Je dobře pigmentovaná, avšak na předchozí paletky (snad kromě značky Freedom) jistě nedosáhne. Přesto je paletka opravdu povedená.
 
Rimmel London
Paletka Magnif'Eyes má sice jen dva tmavé stíny a oba metalické, nicméně pigmentace je taktéž pěkná. Vypadají přirozeně a krytí je poměrně vysoké. Paletka se vejde pohodlně do tašky a na výběr máte mnoho pěkných světlých stínů.
 
Paletky je třeba vybírat pečlivě, abyste s nimi mohli vytvářet různé zajímavé líčení. Investovat do dražších se samozřejmě vyplatí, avšak i s levnějšími, pokud jste šikovní, můžete vytvořit mnohem krásnější výtvor než jiní.

Previous
Next