Skip to Content

Přesný řez díky dokonalému stroji

Closed
by 23 září, 2018 Produkty

Z dílen současných výrobců nábytku vycházejí stále dokonalejší a kvalitnější produkty. Je to jistě způsobeno i tím, že je na trhu v této oblasti velká konkurence, a tak zde pracují pouze skuteční odborníci. To by však bylo málo, pokud by měl řemeslník k dispozici nekvalitní stroje.
§ Dokonalé vybavení je druhou podmínkou dokonalého výsledku.
Proto v žádné takové dílně rozhodně nesmí chybět takzvaná formátovací pila, pomocí které je každý řez naprosto přesný a díky tomu veškeré díly spolu sednou tak, jak mají. Je možné si v nabídce těchto nepostradatelných pomocníků vybrat podle specifických potřeb každé dílny.
úprava dřeva

Nastavení pro pohodlnou práci

Jednou z možností, kterou si můžete zvolit, je i pila, která je určena pro přesné dělení velkoplošného materiálu a je vhodná i do menších provozů, jelikož nezabírá příliš mnoho místa.
· Mechanika těchto formátovacích pil je zavěšena na základním litinovém stole.
· Ovládací kola umožňují ovládání zdvihu a naklopení kotoučů.
Výškové a stranové seřízení předřezu provádí obsluha ručně za pomoci ovládacích kol, které jsou instalované na straně stroje. Moderní formátovací pily představují špičkovou konstrukci, jenž je inspirovaná průmyslovou konstrukcí. Ta nabízí litinové pilové jednotky na pevném čepu, což je důležité pro dosažení maximální
– pevnosti
– podpory
– přesnosti.

pila na dřevo
Kvalita předčí cenu

Přesto, že se jedná o skutečně dokonalé stroje, cenové rozpětí je velice přijatelné. Pro některé vybrané typy lze dodat i praktický pojízdný podvozek, díky kterému bude s těžkých strojem snazší manipulace a zefektivní se tím i provoz samotné dílny.
· Každý stroj, který má fungovat správně, musí být také správným způsobem ustaven a seřízen.
· Obě tyto služby je možné si vyžádat.
· Stejně jako odborné zaškolení obsluhy.

Previous
Next