Skip to Content

Není záznam jako záznam

Closed
by 24 ledna, 2019 Ekonomika

Jestliže právě vy intenzivně pátráte po nebankovní hypotéce bez registru, pak jistě máte nějaké potíže právě se záznamem v registru. Ale nebojte se, zdaleka nejste jediní! Potíže s registry, ať už jde o ty bankovní či nebankovní, má opravdu mnoho lidí, takže není divu, že nebankovní společnosti začaly nabízet vstřícnou nebankovní hypotéku bez registru, protože chtějí všem těm početným lidem, kteří mají hluboko do kapsy, vyjít vstříc.

úspory

Navíc je důležité uvážit, že jednotlivé záznamy a jednotliví lidé s tímto problémem, se mohou opravdu výrazně lišit. Je totiž velký rozdíl mezi tím, zda má člověk záznam v registru proto, že se opozdila jeho platba za energie anebo proto, že je notorickým neplatičem, který neumí zacházet s penězi. A právě pro všechny ty lidi, kteří přišli k záznamu v registru skoro omylem a neprávem, jsou zde nebankovní hypotéky, které nad takovým záznamem umí přimhouřit oko.

Ve skutečnosti nejde o nic složitého. Na jednu stranu je pravda, že i s hypotékou bez registru se nahlížení do registru nevyhnete, na druhou stranu ovšem platí, že váš záznam v registru nemusí ještě zdaleka nic znamenat.
Naopak to nejdůležitější je, jaká je vaše schopnost požadované peníze splácet. Pokud jsou vaše příjmy dostatečné, ať už jde o pravidelný plat, příjmy z pronájmu anebo libovolné sociální dávky, můžete si úvěr sjednat. Pokud se od vašich pravidelných příjmů odečtou vaše pravidelné výdaje, a vy i tak budete mít dostatek peněz na splácení, máte úvěr v kapse, a to bez nejmenších nesnází.

dohoda

Nicméně měli byste počítat i s tím, že pro nebankovní hypotéky je potřebné ručení nemovitostí. Může to být buď vaše vlastní nemovitost anebo případně i nemovitost někoho druhého, kdo se stane vaším spoluručitelem. Když bude hodnota takové nemovitosti odpovídat výši částky, o kterou máte zájem, pak je vše v naprostém pořádku.

Previous
Next