Skip to Content

Nebojte se designovaného nábytku a místností

Closed
by 1 června, 2018 Domov

Pro nákupy nábytku, dekorací a domácích potřeb jezdíme nejraději do velkých obchodů postavené převážně na okrajích větších měst. Můžou si totiž dovolit zaplatit si televizní reklamy, kde nás upozorní na právě probíhající výprodeje a různé jiné slevy na například velkou pohovku. Na velkém prostoru najdeme opravdu vše do domácnosti, pokud ale chceme něco originálního, co každý jen tak nemá, zavítáme na veletrhy a specializované noblesní obchody designérů.
zelené doplňky.jpg

Celé ulice překypující luxusem

V centru měst, převážně v tom pražském či jiném evropském velkoměstě, nalezneme množství poboček světových designérů, existují také celé ulice či třídy plné obchodů s exkluzivním zbožím. Na první pohled vidíme větší místnosti, kde prodeje probíhají, a převážně menšího množství luxusního zboží. Přesně na ně potřebují zákazníci velký prostor pro prohlédnutí zblízka a z každého úhlu, navíc je každý kousek unikátem a po určité době mizí z módy, proto obchod ani nemá z čeho navýšit množství nabízeného zboží. Designérům totiž trvá i několik let navrhnout skvělý kousek.

Bytové či zahradní návrháře si můžeme dovolit

Udělat si ale výlet do Pařížské ulice nebo dokonce do světových módních center se nám pěkně podraží, když si navíc koupíme například křeslo do obýváku od světově proslulého designéra za několik stovek tisíc korun. Na takovéto útraty má opravdu málokdo z nás, přesto můžete mít vkusný design i u vás doma! Využijte služeb bytových a zahradních návrhářů, které vám kvalitně připraví návrhy vašich místností a zahrad přesně pro váš byt či dům.
jídelna u obýváku.jpg

Skvěle vám připraví návrh za rozumné peníze a v moderním stylu

Tito vyškolení pracovníci se těší čím dál tím více větší oblibě. Dovolit si návrháře není už známka bohatství, dnes je to dostupnější. Mnozí z nás nemají smysl ani cit pro uzpůsobení si místností do přiměřeného a moderního stylu, proto využijeme této služby rádi a můžeme se tak chlubit nábytkem, který není z bazaru, ale je doporučen profesionálem.

Previous
Next