Skip to Content

Firemní styl tiskovin

Closed
by 18 ledna, 2020 Podnikání

Neopomenutelnou součástí firemních tiskovin jsou produkty, které používají v každodenní činnosti všichni pracovníci firmy. Tisk firemních tiskovin je vhodné sladit do jednoho stylu který bude součástí obrazu celé firmy.
Mezi tyto interní firemní tiskoviny patří formuláře, pozvánky, informační brožury pro zaměstnance, diáře, prezentační a zakládací desky na tiskoviny, registrační listy, bloky, zápisníky, pracovní kalendáře.


zápisník a diář.jpg


Mezi osvědčené pomocníky při práci patří poznámkové bloky a zápisníky. I tyto tiskoviny můžou vypadat atraktivně a profesionálně, mít na sobě firemní logo a design shodný s firemním stylem. Stejně dobře se dá díky sjednoceným barevným symbolům dosáhnout lepší orientace pro snadnější používání.


Zápisníky jsou zhotoveny z ofsetových papírů a dle potřeb lze zvolit listy čisté, s linkami a s čtverečky. Přední i zadní obálka je z tvrdého kartonu a listy jsou svázané kroužkovou vazbou.
Poznámkové bloky mají mnoho různých využití a provází nás celým životem. V pracovním prostředí se uplatní pro zaznamenávání důležitých pracovních událostí a zadaných úkolů spojených s termíny, k zápisům podstatných instrukcí k plnění pracovních povinností, k poznámkám ohledně nových nápadů, k řešení problémů, k plnění zakázek, k nákupu materiálu atd. Poznámkový blok je vždy po ruce a usnadňuje lidem udělat vše, co je potřebné. Bloky jsou z ofsetového papíru, listy stejně jako u zápisníku ve třech variantách a vazba je kroužková nebo lepená pro trhací variantu.

zápisník na stole.jpg


Pro zaměstnance a zákazníky je možné nechat zhotovit potištěné hrnky s logem firmy s odkazem na firemní internetové stránky ve firemním stylu.
Všechny styly designu si lze zdarma vyzkoušet. K dispozici jsou i různé firemní vzory, grafické styly v širokém sortimentu a vše lze konzultovat s profesionálním týmem. Hned jak si své materiály nakreslíte, můžete online objednat a dát k tisku. Dotisky všech firemních tiskovin jsou ve standartní nabídce služeb.

Previous
Next