Skip to Content

Žárovka do auta

Closed
by 4 října, 2019 Produkty

Každá auta má své speciální doporučené produkty, jež jsou nejčastěji v příručce, kterou dostanete vždy při nákupu vozidla. Ovšem nejčastější jsou dva druhy. Tím jsou autožárovky H4 a potom složitější H7. V dnešní době se také hodně rozšířili xenony a také LED osvětlení. Hlavně buďte při výměně opatrní. Dokonce některé jsou natlakování, takže po spadnutí Vás můžou vážně zranit, a porot by se měli nechat vyměnit odborně. Také na některé výbojky se nesmí sahat rukou, protože se tím ničí její parametry a výrazně snižuje životnost. Takže je především v ruce držte jen za spodní část patice. Tím nikdy nic nepokazíte.
světlomet u auta
Patice
Určitě všichni jste všichni viděli spodní patici žárovky. Každá má svůj specifický tvar a velikost, takže i sebemenší odlišnost ve tvaru je problém. Je to také hlavně proto, abyste necpali speciální druh někde kde nepatří. Takže do slabého světlometu nikdy nenarvete nějakou hrozně silnou žárovku s vysokým světelným tokem. Navíc by to vůbec nepřispělo elektroinstalaci. Ale přeci jenom něco mají společné, protože jsou všechny napájeny napětím 12 V z akumulátoru osobního auta.
rozsvícená světla automobilu
Svítivost
Pro přesnější informaci tento pojem označujeme jako světelný tok. Znamená to množství světla vydané zařízení. Taková zlatá střední hodnota je 1 450 lumenů. Ovšem jsou zde i výjimky u některých vozidel. Pokud bude tento parametr podezřele nízký, tak výrobek ani nekupujte. Spolu s kombinací nízké ceny nejen, že skoro neuvidíte před sebe, ale také životnost bude hodně krátká. Dají se na trhu sehnat i naopak příliš moc silné světlomety. Někdo si řekne, že je to úplně parádní, protože svítí jasně a daleko. Ale teď si představte nějakého blázna, jenž jede proti Vám a pálí to do Vás s takovým světlomete. Z toho asi moc nadzemní nebudete. Zároveň si vždy dejte pozor na zmíněnou životnost. Přeci nechcete vyměňovat neustále žárovky po krátké době

Previous
Next