Skip to Content

Nejdůležitější nábytek pro děti

Nejdůležitější nábytek pro děti

Closed
by 10 června, 2019 Produkty


V okamžiku, kdy vám vaše dítě vyroste, začnete řešit zařizování jeho pokojíku, který se bude muset kompletně vyměnit. Kromě pořízení větší šatní skříně, nákupu psacího stolu nebo židle, je nejdůležitějším bodem i to, jakou postel mu vyberete a dopřejete mu v ní i kvalitní spánek.
Aby byla vaše volba o něco jednodušší, musíte si uvědomit několik bodů, které jsou podstatné při výběru nábytku, jakým je postel:
– měla by být dostatečně odolná
– nabídnout dítěti prostor
– disponovat dlouhou životností
– měla by být z kvalitního dřeva
– a samozřejmě z hlediska vzhledu – být unikátní svým designem
plyšáček na matraci
Přesně takové podmínky splňují postele z masivu 90×200, které nalezete v nabídce kvalitního dřevěného nábytku. Odolnost masivního dřeva nemá konkurenci a tím pádem si můžete být jistí, že tato volba nábytku bude pro vaše dítě tou nejlepší po všech stránkách.

Design postele vždy rozhoduje

Obecně lze tvrdit, že nás při koupi postele zajímá kvalita materiálu, cena a v neposlední řadě hledíme i na její designovou stránku.V sortimentu proto nalezete hned několik variant, ze kterých si můžete vybírat.
➢ Přírodní provedení, bílé lakované, buk, olše nebo dub, zapadnou do každého interiéru dětského království. Rovněž tak je populární i šedá varianta, která se v kombinaci s bílou barvou pokojíku v současnosti velmi doplňuje.
veselé mimčo
Součástí každé postele je bezpečnostní zábrana, která dítě ochrání před možným pádem v průběhu jeho spaní.Je tedy vhodná nejen pro starší děti, ale poskytuje maximální pohodlí a bezpečí i menším dětem, které mají tendenci se během spánku pohybovat. Z hlediska praktické stránky vás potěší i šikovný úložný prostor, který je v podobě výsuvných šuplíků. Uložit si do nich můžete sortiment hraček, dětského oblečení nebo povlečení a lůžkovin, které můžete kdykoliv schovat před zrakem přátel a jejich ratolestí při návštěvě dětského pokoje.

Previous
Next