Skip to Content

Investujte do luxusního dárku

Closed
by 2 listopadu, 2019 Produkty

Blíží se narozeninová oslava vašeho milovaného partnera, tatínka, bratra, nejlepšího kamaráda, tchána nebo třeba oblíbeného kolegy z práce? Určitě jste si již začali lámat hlavu s výběrem vhodného dárku. Vybrat luxusní dárek pro muže, který zároveň nezruinuje vaši peněženku, ale i přesto maximálně potěší, není vůbec jednoduché. Chtělo by to něco originálního, praktického, potěšujícího a neobvyklého.
narozeninový dort
Tuto charakteristiku naprosto perfektně splňují bedny plné překvapení. O co přesně se jedná? Jde o krabice, které jsou tematicky zaměřené, a naplněné produkty, které perfektně korespondují s danou kategorií. Pokud například víte, že váš oslavenec miluje pivo, vyberte mu bednu určenu pro pivaře. Najde v ní vybraná piva z celého světa té nejvyšší kvality. Pokud jste naopak vypozorovali, že váš kolega se neobejde denně bez šálku kávy, investujte do bedny určené pro milovníky kávy. Jedná se zkrátka o dárky, které jsou zacílené přímo na konkrétní produkty. Na vás je tedy pouze to, abyste vybrali tu nejvhodnější krabici. O samotný obsah se postarají již profesionálové, kteří přesně vědí, čím ji naplnit.

Bez páčení to nepůjde
Do detailu promyšlenou krabicí to však nekončí. Ba naopak, zábava začíná již při rozbalování krabice. Oslavenec se totiž do ní dostane pouze svou vlastní silou, je potřeba ji vypáčit pomocí přiloženého páčidla. Jedná se o velmi vtipnou a zábavnou vsuvku, kterou pobavíte všechny přítomné. Nebojte se, bedna je koncipována tak, aby se její obsah i při sebesnaživějším páčení nikterak nepoškodil.
krabice s tulipány
Pro pivaře, milovníky whisky i nadšené sportovce
V nabídce se aktuálně nachází bedny všech možných zaměření. Krabice pro pivaře, milovníky vína, nadšené kávové maniaky, zapřísáhnuté sportovce, mlsouny i milovníky masa – rozhodně si v bohaté nabídce vyberete přesně tu krabici, která padne do noty vašemu drahému oslavencovi, pro kterého chcete to nejlepší.

Previous
Next