Skip to Content

Dopřejte si soukromí

Dopřejte si soukromí

Closed
by 4 prosince, 2019 Produkty


Dokážete si to jenom představit? Pořídíte si někde nějakou tu venkovskou nemovitost s kouskem toho pozemku, zřídíte si tam zahrádku a těšíte se, jak budete mít konečně aspoň o víkendech a svátcích klid od ruchu velkoměsta a všech těch otravných lidí kolem sebe, jenže vtom…
Vtom zjistíte, že ani tady svůj klid nenaleznete.porostlá pergola
Je to smůla, ale stát se to může. A namísto, abyste si tu jenom tak v poklidu hověli, jste na tom dost možná ještě hůř než někde na panelákovém sídlišti.
Třeba proto, že se na vás pořád dívají sousedi odvedle a vy jako byste přímo cítili, jak vás probodávají svými pohledy a jak si určitě říkají něco o tom, jak se tu jenom povalujete, namísto abyste ten svůj kousek půdy náležitě zvelebovali.
Nebo proto, že přímo kolem vašeho pozemku vede cesta a každý, kdo po ní kolem vás projde, vrhne pohled právě na vás a možná se i zastaví, aby vás rušil v siestě.
Nebo proto, že vy naopak ze svého pozemku vidíte, jak se všichni místní u svých okolních nemovitostí činí, jenom vy nic, a je tudíž nasnadě, že vás následně rozeberou chlapi v hospodě i ženské před krámem či na návsi, že jste kdovíjací povaleči, jimž pranic nezáleží na blahu obce.
Chtěli jste zkrátka mít trochu soukromí, jenže ani venkov vám toto neposkytl. A co teď s tím?pergola na zahradě
Nezoufejte, řešení existuje. Pomoci vám v tuto chvíli může třeba i zdánlivě docela obyčejná dřevěná zástěna Pergoly Trutnov.
Taková dřevěná zástěna může být vlastně úžasná věc. Dá se totiž použít jako dekorativní prvek zahradní architektury, může posloužit jako opora pro popínavé rostliny, jako dekorace na zeď či zástěna, ale také jako součást, jež může být použita ke stavbě plotu.
A právě takový plot je tím, co vás může ochránit před zvědavými, vlezlými a otravnými sousedy či kolemjdoucími. Stačí si takový plot postavit a hned máte své vytoužené soukromí. A tedy i klid. Oázu klidu, do které k vám nedolehnou žádné spekulace těch kolem o tom, jací jste líní měšťáci, kteří se o svoji zahrádku nestarají tak, jak je v místě zvykem, http://sport.idnes.cz/kdyz-jsou-zraneni-zvykem-0hx-/basket.aspx%3Fc%3DA030107_101712_nbl_par a jenom se válejí.

Previous
Next