Skip to Content

Co a proč si nechat vyrýt na svůj zapalovač?

Closed
by 16 března, 2020 Produkty

Bojíte se tetování a chcete si nechat vyrýt něco hezkého na pohled nebo významného pro vaši osobnost, na předmět, který používáte každý den? Co třeba originální rytina na vašem zapalovači? Zippo s motivy je velmi nenásilná cesta k osobitosti a originalitě, bez toho, aniž by vám někdo ryl do kůže.
Co si můžete nechat „vytetovat“ na váš zapalovač?

zippo s nápisy

  • Texty

Máte nějaký oblíbený citát, v češtině nebo angličtině, který vyjadřuje vás životní postoj? Nebo nějakou svojí hlášku, chytlavé motto, podle kterého vás ostatní poznají? A co třeba nějaká zajímavá mantra nebo motivační věta, kterou byste si chtěli každý den připomínat? Kromě těchto zmíněných příkladů je samozřejmě běžné nechat si vyrýt na kryt zapalovače třeba jméno a datum narození někoho z vašich blízkých.

  • Obrázky a fotografie

V této kategorii se rozhodně fantazii meze nekladou. Nejčastější motivy, které se vyrývají do zapalovačů jsou obrázky zvířat, podobizny lidí (ať už slavných, které máte rádi nebo vám jsou inspirací, nebo třeba někoho z rodiny, koho chcete mít neustále na blízku), symboly nebo znaky, které vyjadřují vaši duševní orientaci, a mnoho dalšího.

zapalovač a cigarety

  • Loga

Máte oblíbenou hudební skupinu nebo třeba podnikáte a chcete mít svůj firemní zapalovač? Můžete si nechat nakreslit na kovový kryt jakékoli logo.
Většinu návrhů na svůj zapalovač si můžete nakreslit online a potom se dohodnout s příslušnou firmou, která vám gravírování zpracuje. Je ideální si rozmyslet, jaký motiv chcete nechat umístit na přední stranu, jaký na zadní, a jestli bude něco na bocích. Nemusíte se omezovat a můžete si vymyslet i nějaký 3D potisk. O to více originální váš zapalovač bude!
Spolu s konkrétními texty nebo obrázky je ideální také zvážit, jestli chcete, aby povrch vašeho zapalovače byl lesklý, matný nebo jakou by měl být barvu. I zde http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10362011008-ceske-stoleti/21251212056-musime-se-dohodnout-1968/ můžete zakomponovat vyrytý obrázek do předem připravené plochy tak, abych společně ladily.

Previous
Next