Skip to Content

Módní kousky, jejichž napodobeniny nikdy nenoste

Módní kousky, jejichž napodobeniny nikdy nenoste

Closed
by Červen 27, 2019 Podnikání

Ne vždy sice platí, že vyšší cena znamená vyšší kvalitu, ale do některých kousků se opravdu vyplatí investovat, protože vydrží dlouho, lépe sednou, a hlavně, nevycházejí z módy. Nejde o žádný mýtus, tak si nechte poradit!

ruka v kapse s hodinkami

Zlaté doplňky

Ať se vám to líbí, nebo ne, napodobeniny zlatých šperků prostě nevypadají dobře. Zároveň je perfektní mít šperk, o kterém budete vědět, že vám vydrží celý život a nikdy, opravdu nikdy se nestane nemódním. Kromě toho, můžete jej nosit každý den.

Mokasíny

Zcela největší módní přestupek je, když vás boty dřou až do krve. A přesně to se vám může stát, když koupíte napodobeninu mokasín. Investujte raději do kožených, které ošetřujte s kvalitními produkty a vydrží vám hodně dlouho.

Hodinky

Udělat kvalitní napodobeninu hodinek je téměř nemožné, a tak ty neoriginální nebudou nikdy vypadat tak dobře a funkčnost bude také pokulhávat. Hodinky nejsou levná záležitost, a než dát přednost kopii, porozhlídněte se v bazaru hodinek v Praze Zástava hodinek.cz,kde seženete nádherné kousky za skvělé ceny.

Monogramové vzory

Jde přece jen o specifickou záležitost, která se dá snadno odhalit, zejména, když se projdete kolem módního profíka. Neriskujte a raději investujte do originálu, ať už je to kabelka, nebo jiný stylový kousek.

detail prstenu

Hedvábný šál

Ať už s tím souhlasíte, nebo ne, rozdíl je v případě tohoto doplňku evidentní. Určitě se vyplatí investovat do originálního elegantního šátku z hedvábí, protože vám vydrží roky a dokonale vás zvýrazní za každých okolností.

Opasek s logem

Padělky v tomto případě nevypadají dobře a poměrně rychle se zničí. Takže, pryč s nimi a pořiďte si značkovou alternativu. Představte si, že mnohé dámy nosí tyto opasky ještě i po svých maminkách, neboť jim vydržely ve skvělém stavu dlouhá léta.

Kožená kabelka

Pokud si koupíte její napodobeninu, a tedy koženku, bude to vidět, a také se velmi rychle opotřebuje. Raději, než abyste ji každý rok vyměňovala, našetřete si na pravou kůži a uvidíte, že nebudete litovat.

Previous
Next