Skip to Content

Jinak bydlet znamená bydlet bez dluhu

Jinak bydlet znamená bydlet bez dluhu

Closed
by Říjen 16, 2018 Domov

Pravidla pro poskytování hypotečních úvěrů se stále zpřísňují. Stejně tak se zdražují nemovitosti. Rok od roku to vypadá, že budeme mít mnohem těžší podmínky dosáhnout na vlastní bydlení. A to nejen na jeho pořízení, ale také na jeho splácení a měsíční výdaje na provoz. Dnes už nebývá výjimkou sjednat si úvěr, který se výší splátky blíží dvaceti tisícům měsíčně. Jste ochotni vzít na sebe tak velký závazek? Opravdu byste se nebáli, že můžete mít za několik let problém se splácením? A nemusí se jednat jen o hrozbu vysokých měsíčních nákladů na splátky, je třeba také připočítat poplatky za energie a platby za nutné opravy a úpravy, které jistě nastanou. Také hrozí, že vám za několik let byt přestane vyhovovat a vy budete toužit po domě se zahradou v klidném prostředí mimo centrum města.
matka a dítě na pohovce
 
Proč si rovnou nepořídíte dům se zahradou, v klidném prostředí mimo centrum města? Že na jeho koupi, a především na koupi pozemku nemáte peníze? Ale máte!
 
Seznamte se s trendem, který dobyl mnoho zemí a postupně si získává popularitu i u nás. Proč? Protože poskytuje možnost, jak bydlet za zlomek ceny ve vlastním domě a mít k dispozici zahradu. Uvnitř moderní interiér, okolo domu útulná a prostorná zahrada. Ano, může se to týkat i vás.
dům na prodej a realiťák
Přesvědčte se, že http://www.top-mobilnidomy.cz/ představují cestu, jak bydlet bez hypotečního úvěru, a to už za pár týdnů. Mobilní domy jsou k dispozici v mnoha variantách. Základní provedení, které je často využívané jako rekreační bydlení nebo i modely s několika ložnicemi, co poskytnou plnohodnotnou náhradu rodinných domů. Varianty pro celoroční bydlení mají nízké provozní náklady a potěší vás i skutečnost, že nepotřebujete stavební povolení, ani základovou desku. Chcete vyšší standard? Vyberte ty, které splňují podmínky pro kolaudaci. Který z domů bude ten váš?

Jinak bydlet znamená bydlet bez dluhu
4 (80%)5
Previous
Next